Koła Łowieckie

Koło Łowieckie „Diana” BogatyniaŁowczy Koła – Kazimierz BrzozowskiPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła –
Jerzy Tymochowicz
ul. Wiejska nr 99Prezes Koła – Mariusz FrankiewiczCzłonek Komisji Rewizyjnej Koła – Adrian Kałuża
59-916 BogatyniaSekretarz Koła – Andrzej JałowczykCzłonek Komisji Rewizyjnej Koła – Marcin Iwanicki
 Skarbnik Koła – Bartosz Chorągwicki 
Koło Łowieckie „Jenot” przy KWB Turów BogatyniaŁowczy Koła – Tomasz WiśniewskiPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła – Marian Swacha
 Prezes Koła – Andrzej MalecCzłonek Komisji Rewizyjnej Koła – Janusz Olejarz
 Sekretarz Koła – Mariusz PołaczańskiCzłonek Komisji Rewizyjnej Koła – Henryk Szeremeta
 Skarbnik Koła – Krzysztof OstrówkaCzłonek Komisji Rewizyjnej Koła – Tomasz Boryczewski
Koło Łowieckie „Słonka” BolesławiecPezes – Zygmunt HaftarczukSekretarz – Sebastian Biercewicz
ul. Sierpnia 80 nr 17Łowczy – Marek Naglik 
59-700 BolesławiecSkarbnik – Zenon Leszczyński 
Koło Łowieckie „Szarak” BolesławiecPrezes – Bogusław MiżdżalSekretarz – Zenon Sądaj
Bolesławice nr 271Łowczy – Artur Rozmus 
59-700 BolesławiecSkarbik – Marian Kostecki 
Koło Łowieckie „Krzyżówka” BolesławiecPrezes – Mirosław MarszałekSekretarz – Damian Grobelny
Zagajnik, ul. Wojska Polskiego nr 11Łowczy – Dariusz Ślusarczyk 
59-730 NowogrodziecSkarbnik – Przemysław Mikołajczyk 
Koło Łowieckie „Cietrzew” BolesławiecPrezes – Jan olszackiSekretarz – Mateusz Kołcio
ul. Wróblewskiego nr 7eŁowczy – Robert Opała 
59-700 BolesławiecSkarbik – Józef Wiśniewski 
Koło Łowieckie „Cyranka” BolesławiecPrezes – Wiesław WeselakSekretarz – Roman Chudy
ul. Konstytucji 3 Maja nr 17/2Łowczy – Feliks Janiec 
59-700 BolesławiecSkarbnik – Władysław Majkowski 
Koło Łowieckie „Sport” BolesławiecPrzes – Marek ZakrzewskiSekretarz – Andrzej Szyszka
ul. Wańkowicza, 11/3Łowczy – Tomasz Kida 
59-700 BolesławiecSkarbnik – Tomasz Kozioł 
Koło Łowieckie „Nad Kwisą” BolesławiecPrezes – Marian ZacharSekretarz – Krzysztof Rokita
ul. Czerwonych Maków nr 6Łowczy – Marek Śliwiński 
59-700 BolesławiecSkarbnik – Tadeusz Mrozik 
Koło Łowieckie „Hubert” Gryfów ŚląskiPrezes – Mieczysław ŚrodaSekretarz – Józef Gałuszka
Pasiecznik nr 65Łowczy – Wojciech Polański 
59- 623 LubomierzSkarbnik – Łukasz Łoś 
Koło Łowieckie „Leśnik” JarkowicePrezes – Władysław DurlakSekretarz – Tomasz Kurasz
Przedwojów nr 80Łowczy – Andrzej Stołpiec 
58-400 Kamienna GóraSkarbnik – Mirosław Kucharski 
Koło Łowieckie „Jeleń” Jelenia GóraPrezes – Rman JagusiakSekretarz – Tomasz Buzun
ul. Podgórze, 15Łowczy – Stanisław Gmyrek 
58-500 Jelenia GóraSkarbnik – Stanisław Kolęda 
Koło Łowieckie „Knieja” Jelenia GóraPrezes – Michał DućSekretarz – Katarzyna Ceglińska
ul. Jeleniogórska nr 14eŁowczy – Tomasz Cegliński 
58-530 KowarySkarbnik – Ryszard Matyja 
skr. poczt. 76  

www.kniejajeleniagora.pl

Koło Łowieckie „Muflon” Jelenia GóraPrezes – Zdzisław WśniewskiSekretarz – Jacek Krawczyk
ul. Kruszwicka nr 6Łowczy – Sławomir Siedlecki 
58-500 Jelenia GóraSkarbnik – Mieczysław Kapuściński 
Koło Łowieckie „Szarak” Jelenia GóraPrezez – Jerzy PeloSekretarz – Daniel Gałka
Chrośnica, 37Łowczy – Jakub Rosłoński 
58-508 Jelenia GóraSkarbnik – Józef Gałka 
Koło Łowieckie „Darz Bór” Jelenia GóraPrezes – Tadeusz MaślankaSekretarz – Joanna Gaj
Radomierz nr 55Łowczy – Tadeusz Bochynek 
58-520 Janowice WielkieSkarbnik – Zbigniew Stasiak 
Koło Łowieckie „Głuszec” Jelenia GóraPrezes – Andrzej DobrzańskiSekretarz – Paweł Sklizmunt
ul. Kolejowa nr 1aŁowczy – Ryszard Krawczyk – Demczuk 
59-830 OlszynaSkarbnik – Kazimierz Bętlewski 
Koło Łowieckie „Odyniec” Jelenia GóraPrezes – Jan RokoszSekretarz – Tomasz Jasiński
ul. Morcinka nr 43/12Łowczy – Zbigniew Leśniewicz 
58-500 Jelenia GóraSkarbnik – Jerzy Matuszak 

.

Koło Łowieckie „Ostoja” Jelenia GóraPrezes – Ryszard AnglartSekretarz – Łukasz Żarkowski
ul. Paderewskiego, 76Łowczy – Artur Szymański 
58-506 Jelenia GóraSkarbnik – Marek Rybak 

http://www.ostoja.jgora.pl/

Koło Łowieckie „Szarak” Kamienna GóraPrezes – Waldemar PecSekretarz – Sylwester Surma
ul. Słoneczna nr 30Łowczy – Mariusz Leszczyński 
58-410 MarciszówSkarbnik – Paweł Mongiało 
Koło Łowieckie „Rogacz” Kamienna GóraPrezes – Julian OrszulakSekretarz – Lech Głuchowski
Pisarzowice nr 134Łowczy – Mirosław Pelczarski 
58-400 Kamienna GóraSkarbnik – Wiesław Dutka 
Koło Łowieckie „Przepiórka” Kamienna GóraPrezes – Piotr KrupaSekretarz – Alfred Przemieniecki
ul. Tkaczy Śląskich nr 9/15Łowczy – Andrzej Walczak 
58-400 Kamienna GóraSkarbnik – Stanisław Fiut 
Koło Łowieckie „Słonka” LubańPrzes – Piotr BułhakSekretarz – Przemysław Kuchmistrz
Ul. Różana, 36Łowcz- 
59-800 LubańSkarbnik – Grzegorz Hybiński 
Koło Łowieckie „Cyranka” LubańPrezes – Hubert SadowskiSekretarz – Janusz Włosek
ul. Parkowa nr 5aŁowczy – Tomasz Adamczuk 
59-800 LubańSkarbnik – Wojciech Hauzer 
Koło Łowieckie „Gwizd” LeśnaPrezes – Kaźimierz KucharskiSekretarz – Marcin Wysocki
ul. Elizy Orzeszkowej nr 11BŁowczy – Ryszard Dobrosik 
59-820 LeśnaSkarbnik – Edward Smentek 
Koło Łowieckie „Knieja” LubawkaPrezes – Konrad KuncewiczSekretarz – Zbigniew Radolińśki
ul. Benedyktyńska nr 39aŁowczy – Andrzej Kuncewicz 
58-400 KrzeszówSkarbnik – Jacek Markiewicz 
Koło Łowieckie „Bóbr” Lwówek ŚląskiPrezes – Bogusław CzepielSekretarz – Adam Kamiński
ul. Oświęcimska nr 68Łowczy – Eugeniusz Ambrożewicz 
59-600 Lwówek ŚląskiSkarbnik – 
Koło Łowieckie „Głuszec” Lwówek ŚląskiPrezes –Sekretarz – Radosław Jankowski
ul. Sienkiewicza nr 18/6Łowczy – Zenon Markiewicz 
59-600 Lwówek ŚląskiSkarbnik – Leszek Zwoerzyński 
Koło Łowieckie „Grzywacz” Lwówek ŚląskiPrezes – Leszek MarczakSekretarz – Władysław Sysak
ul. Oświęcimska nr 46/1Łowczy – Robert Sysak 
59-600 Lwówek ŚląskiSkarbnik – Wiesław Stankiewicz 
Koło Łowieckie „Leśnik” Lwówek ŚląskiPrezes – Jacek NowobilskiSekretarz -Daniel Maniewski
ul. Gradówek nr 5Łowczy – Mateusz Kozdrowski 
59-600 Lwówek ŚląskiSkarbnik – Janusz Chuchmacz 
Koło Łowieckie „Darz Bór” MarciszówPrezes – Mirosław CzochSekretarz – Roman Nowak
ul. Armii Ludowej nr 2a/6Łowczy – Wojciech Lepucki 
58-400 Kamienna GóraSkarbnik – Zbigniew Grzelak 
Koło Łowieckie „Wieniec” Świeradów ZdrójPrezes – Zbigniew DragunowiczSekretarz – Jan Harbul
ul. Polna nr 6Łowczy – Jacek Terlecki 
59-650 Świeradów ZdrójSkarbnik – Mieczysłamw Baszak 
Koło Łowieckie „Orzeł” Szklarska PorębaPrezes – Mirosław StefanowiczSekretarz – Franciszek Kiziulewicz
ul. Broniewskiego nr 8Łowczy – Jarosław Molka 
58-580 Szklarska PorębaSkarbnik – Artur Wojnar 
Koło Łowieckie „Knieja” ZgorzelecPrezes – Andrzej ZaryckiSekretarz – Mirosław Zamorski
ul. Francuska nr 8Łowczy – Marek Kmieć 
59-900 ZgorzelecSkarbnik – Waldemar Dobek 
Koło Łowieckie „Wieniec” ZgorzelecPrezes – Stanisław KaźmierczakSekretarz – Artur Słabik
Skrytka pocztowa nr 71Łowczy – Józef Liczner 
59-900 ZgorzelecSkarbnik – Marian Rękas 
Koło Łowieckie „Głuszec” TomisławPrezes – Władysław TomaszewskiSekretarz – Wiesław Hyjek
Tomisław nr 119Łowczy – Eugeniusz Hyjek 
59-724 OsiecznicaSkarbnik – Stanisław Żołna 
Koło Łowieckie „Bażant” ZawidówPrezes – Krystian MehlichSekretarz – Jarosław Solecki
Elizy Orzeszkowej, 3/1Łowczy – Tadeusz Szewczyk 
58-500 Jelenia GóraSkarbnik – Grzegorz Marczyk 
Koło Łowieckie „Im. Lasów Polskich” KarpaczPrezes – Ryszrad TomaszewskiSekretarz – Kent Goran Ptersson
ul. Komuny Paryskiej nr 12Łowczy – 
58-540 KarpaczSkarbnik – Dariusz Bator 
Wojskowe Koło Łowieckie „Orzeł” LubkówPrezes – Andrzej Stajno 
Lubków, 90AŁowczy – Łukasz Baranowski 
59-720 Warta BolesławieckaSkarbnik – Jarosław Węcławek 
 Sekretarz – Jan Bresso 
Koło Łowieckie „Dolina Bobru” BolesławiecPrezes – Sylwester DąbrowaSekretarz – Jan Skrzypek
 Łowczy – Bogusław Uziej 
Rakowice nr 32Skarbnik – Edward Zatylny 
59-700 Bolesławiec