Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Jelenia Góra

Podsumowanie Października, Hubertus w Lubaniu oraz spotkanie z Maszałkiem Sejmu

Drogie koleżanki szanowni koledzy,

Wielu z was ostatnio mnie pyta: ‘co tak cicho?’ spieszę z odpowiedzią ‘wcale nie cicho’ i oto jestem, aby zaprezentować działania promocyjne, jakie zrealizowaliśmy w październiku, owe działania promocyjne w ostatnim okresie miały na celu:

1. Budowanie dialogu i wizerunku Polskiego Związku Łowieckiego w pośród kandydatów do parlamentu korzystając z trwającej wówczas kampanii, w ramach tego działania odbyło się spotkanie z Marszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polski Elżbieta Witek i senatora Rafała Ślusarza z kolektywem.

W spotkaniu w dniu 02.10 uczestniczyli również przedstawiciele Lasów Państwowych oraz Izb Rolniczych.

Podczas spotkania promowaliśmy od lat sprawdzone rozwiązania i szukaliśmy zrozumienia dla sposobu prowadzenia gospodarki łowieckiej przez koła łowieckie.

W czasie spotkania przedstawiono potrzeby działania ze strony ustawodawcy uwzględniające postulaty PZŁ, LP i Rolników.

2. Kreowanie pozytywnego wizerunku myśliwego jako uczestnik gospodarki łowieckiej przyjaznej rozwojowi rolnictwa i leśnictwa.

Pakiet działań promocyjnych realizowanych z okazji Hubertusa Okręgowego i finansowanych ze środków własnych po raz pierwszy nie był kierowany ‘przez myśliwych dla myśliwych’, ale do osób (mieszkańców gminy i miasta Lubań) co do których organizatorzy Hubertusa uznali, że warto ‘zainwestować’ aby faktycznie budować od podstaw pozytywny wizerunek naszej organizacji i edukować odnośnie naszych zadań i celów.

Upowszechnianie informacji dotyczące tych wydarzeń odbywało się głównie poprzez stronę internetową naszego ZO.

Wszystkim zaangażowanym koleżankom i kolegom, w imieniu Zarządu Okręgowego, pragniemy bardzo gorąco podziękować za trudy i pogratulować widocznych efektów ciężkiej pracy.

Zapraszamy również do galerii zdjęć ze spotkania z Marszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polski Elżbietą Witek i senatorem Rafałem Ślusarzem oraz relacji wideo z obchodów Hubertusa Okręgowego w Lubaniu!

Darz bór!

https://www.youtube.com/watch?v=033r-SxBoMo&feature=youtu.be

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱