Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Jelenia Góra

Walczymy o nasze dzieci! Czas na TWÓJ ruch!

Na początek przekazujemy wiadomość od Komitetu Krzewienia Tradycji Łowieckiej:

„Szanowne Koleżanki i Koledzy,

w związku z dynamicznie przebiegającą akcją zbierania podpisów pod projektem naszej inicjatywy ustawodawczej, która ma umożliwić uczestnictwo dzieci do 18 lat w polowaniach, i wynikającym stąd zamiarem znacznego przekroczenia ustawowego minimum 100 tys. zebranych podpisów, Komitet Krzewienia Tradycji Łowieckiej przedłuża termin składania formularzy do 15 września.

W związku z tym apelujemy do każdej diany i każdego myśliwego o zebranie co najmniej 10 podpisów pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej i przesłanie ich do Zarządów Okręgowych lub Zarządu Głównego PZŁ.

Za zaangażowanie z góry serdecznie dziękujemy

Darz Bór

Komitet Krzewienia Tradycji Łowieckiej”

 

Jak możesz pomóc? 

Proste! Wydrukuj jeden lub więcej formularzy i zbierz podpisy wśród swojej rodziny, przyjaciół, znajomych oraz wszystkich którzy uwarzają że prawo do wychowywaia własnych dzieci leży po stronie rodziców a nie państwa. Pamiętajcie że osoby podpisujące się nie muszą być członkami PZŁ.

Formularz wersja pdf

Następnie przekarz wypełniony formularz (a najlepiej kilka formularzy) do zarządu koła lub odeślij pocztą na adres naszego Zarządu Okręgowego
58-500 Jelenia Góra
ul. Gałczyńskiego 13

Czasu jest niewiele więc bądźy mądrzy i go nie zmarnujmy!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱